Google+
Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

TESLİMAT :

Siparişiniz onaylandıktan sonra anlaşmalı kargolar ile seçtiğiniz ödeme yöntemine uygun olarak sizlere teslim edilir.
Kargo ve siparişinize dair diğer fiyat bilgilerini sipariş ekranınızdan görebilirsiniz.
Özel Boy ve Beden Siparişlerinizde ürün üretim (dikim) süresi 7 ile 10 gün arasındadır.
Bunun  dışında kalan hazır giyim ürünlerde ise 3 ile 5 gün arası teslimat yapılmaktadır.

YURTDIŞI GÖNDERİM : 

Yurtdışı siparişlerinizin teslim süresi ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Sipariş öncesi veya sipariş sonrası müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir ya da PTT.gov.tr  adresi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.
 

İADE ŞARTLARI:

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır.
 
Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
 
Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.
 
İade talebiyle Tunikci.com’a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti ürün defolu veya hatalı gönderim gibi Tunikci.com tarafından kaynaklanan hatalı gönderimlerde tarafımıza aittir. Bunun dışında ki iade ücretleri müşteri tarafından ödeni.
 
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
 
İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Size Paketi Teslim Eden Kargo Firması aracılığıyla tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
 
Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.
 
İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Satın alma aşamasında ödenmiş olan kargo ücretinin geri ödemesi yapılmaz.Kampanyalardan ve hızlı stok güncellemelerinden dolayı, Tunikci.com`da değişim kabul edilmemektedir. Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade işlemi gerçekleştirilir ve yeni sipariş oluşturularak, istenilen ürününün tekrar siparişinin verilmesi gerekmektedir.
 
Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.
 
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.